Sağlıklı Bir Cilt İçin Aksuvital Softem'in Ürün Serileri

Sağlıklı Bir Cilt İçin Aksuvital Softem'in Ürün Serileri

Yazar: İlkaynur Okunma Sayısı: 165 Yayınlanma Tarihi 21 Jan 2019 Yorum: 0

Kendine özgü ilkeleri ile 1989'lu yıllardan bu yana dermatoloji alanında öncü konumundaki Softem, ideal cilt bakımı için bütün beklentileri karşılar.  Bilim ve dermatolojiyi kullanarak mükemmel formüller çıkaran markada hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine yönelik çözüm geliştirilir. Cilt yapısının tabakalı ve kendine özgü biyolojik mekanizmasından yola çıkarak doğrudan soruna yönelik içerikler hazırlanmaktadır. Aksuvital Softem , cildin yapısını her ayrıntısıyla anlamaya odaklanmıştır.  Bunu tüm araştırmalarında kapsamlı biçimde gerçekleştirir.  Bu açıdan cildi etkileyen farklı durumları ve buna verilen tepkileri daha iyi şekilde anlayabilmektedir.

Softem Serileri

Softem, cilt problemlerinin kaynağına yönelik çözüm geliştirirken farklı kriterleri baz alarak sınıflandırma yapar. Her seride onlarca farklı ürün çeşidi bulunur ve bunların her biri kullanım talimatlarına göre uygulanmalıdır.

SOFTEM KAYISI ÇEKİRDEĞİ KREMİ

Softem Kayısı Çekirdeği Kremi kuru ve hassas ciltler başta olmak üzere bütün ciltlerde kullanılabilir. Kayısı çekirdeği yağı içerir. Göz çevresi kırışıklıklarının ve yağlanma belirtilerinin giderilmesine destekleyici olabileceği gibi cildi derinlemesine besler, nemlendirir.

 A, B, C ve P vitamini açısından zengindir. Bol miktarda demir içerir ve magnezyum, kalsiyum, fosfor, kükürt, bakır, manganez mineralleri açısından da zengindir. Kayısı Çekirdeğinden elde edilen yağ kozmetik ürünlerinde oldukça fazla kullanılır.

Faydaları:

• Gözaltı ve çevresini nemlendirir, esnekliğini arttırır, ince çizgilere karşı koruma sağlar.

• Cildi nemlendiren ve kirlerinden arındıran özelliği sayesinde cilt temizliğinde kullanılabilir.

• Yumuşak dokusuyla tüm yaş gruplarına ve tüm ciltlere en uygun yağ çeşididir.

Kuru ve hassas ciltler başta olmak üzere bütün ciltlerde kullanılabilir. Kayısı çekirdeği yağı içerir. Göz çevresi kırışıklıklarının ve yaşlanma belirtilerinin giderilmesine destek olabileceği gibi cildi derinlemesine besler, nemlendirir.

Etiketler: Sağlıklı Bir Cilt İçin Aksuvital Softem'in Ürün Serileri

Yorumlar
Yorum Yap