Katkısız Cilt Dostu Astronot Ozon Yağı 30 ml

Katkısız Cilt Dostu Astronot Ozon Yağı 30 ml

Yazar: İlkay Okunma Sayısı: 117 Yayınlanma Tarihi 18 Feb 2019 Yorum: 0

Astronot Ozon Yağı

Astronot ozon yağı gruba ait en çok aranan ürünler arasında başı çekmektedir. Tedarikçi firmalar ile yaptığımız sıkı pazarlık sayesinde ürünleri en ucuz olarak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Ürün etkileri hakkında bilgi almak için 0549 451 63 66 numarasından uzmanlarımızla görüşebilir, karar verebilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardımcı olmayı beklemektedir. “NBT Life Ozon yağı” markasına ait diğer ürünleri görmek için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Astronot ozon yağı ile ilgili geri dönüşleriniz bizim için ve diğer kullanacak kişiler için çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebepten görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Ürünler ile ilgili memnuniyetiniz ve ürünleri en kısa sürede şişe ulaştırmak bizi mutlu edecektir. Aşağıda ürün hakkında detaylı bilgileri inceleyeceğiz. Bu bilgiler ışığında kullanmalısınız.


İçerik: Ozonlanmış saf zeytin yağı. Koruyucu ve kimyasal madde bulundurmaz.

Uygulama: İlgili bölgeye birkaç kez damlatılarak masaj yaparak yediriniz. Ağız içerisine uygulanacaksa, gazlı beze damlatılarak kompres yoluyla uygulanır. Uygulama 10 dakika yeterlidir. Ürünü açtıktan sonra ürünü buzdolabında muhafa ediniz.

 

Astronot Ozon Yağı Fiyatı

Astronot ozon yağı fiyatı mağazamızda kutu şeklinde satılmaktadır. Ürün hakkında satın almadan önce uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bu ürünü kullananlar ve fiyat  konusunda mağazamız en ucuz fiyatı veriyor. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Astronot ozon yağı kullananlar bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. Kullanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek.

Ozon yağı ürününe Ankara, İstanbul ve İzmir'den ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden ya da 0549 451 63 66 no'lu telefondan sipariş vermektir.


Yorumlar
Yorum Yap