Sepetiniz

NBTLİFE MAGSİ

NBTLİFE MAGSİ
Sıcak Fırsat -25 %
NBTLİFE MAGSİ

NBTLİFE MAGSİ P5P  60 


Günlük 250 mg elementel magnezyum sağlar. İçeriğinde magnezyum tuzlarının arasında biyoyararlanımı ve emilimi en yüksek olanlarından Magnezyum Sitrat bulunur. B6 vitamininin metabolik olarak aktif formu ve birçok enzimatik aktivitede yardımcı faktör olan P5P (pridoksal 5 fosfat) ile birlikte sunulmaktadır.


Magnezyum minerali, insan vücudunun yapısı ve fonksiyonu açısından önemli rollere sahiptir. Magnezyumun %60’tan fazlası kemiklerde, yaklaşık %27’si ise kaslarda bulunur. İnsan vücudundaki ortalama 20-28 gram magnezyumun 300’e yakın enzimde rol aldığı tahmin edilmektedir. Yapılan klinik çalışmalarda, magnezyum ile B6 Vitaminin birlikte kullanılmasının tek başına magnezyum kullanımına göre daha etkili olduğu gösterilmiştir.

nbtlife magnezyum P5P, dünyanın lider kapsül üreticilerinden Capsugel firmasının patentli ürünü olan, katkı maddesi içermeyen ve temiz etiket sertifikasına sahip Vcaps kapsüller ile sunulmaktadır. Bu kapsüller tamamen bitkisel olup, vejetaryen ve vegan kullanıma uygundur.

İçindekiler:


Magnezyum (magnezyum sitrat) 125 mg 250 mg 66,6
Vitamin B6 (p-5-p) 2,5 mg 5 mg 357,1

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
75,00TL
100,00TL
Vergiler Hariç: 75,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: NBT-1014
Etiketler: nbtlİfe , NBTLİFE MAGSİ ,
Arama deneyiminizi geliştirmek ve sitemizin işlevselliğini artıkrmak için çerekzleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası